نظر به پیشرفت سریع علم و تکنولوژی در سال های اخیر و ضرورت به کارگیری منابع به روز و کار آمد در حوزه های مختلف علوم ؛ بی شک یکی از بهترین و موثرترین منابع و عرصه هایی که می تواند منجر به همگرایی اثر بخش علم و عمل شود ، همایش و کنفرانس های ملی و معتبر دانشگاهی است که با ایجاد فضای تعامل و هم اندیشی و نیز میدان علمی میان دانش پژوهان ، اساتید ، دانش آموختگان و صنعتگران با ارائه دستاوردها و یافته های علمی و پژوهشی نوین می باشد.

در این راستا با استعانت از خداوند متعال ؛ انجمن مهندسان مکانیک ایران خرسند و مفتخر به برگزاری دهمیـن همایش ملـی و دانشجویـی مهندسان مکانیک ایران در تاریخ های 12 و 13 آذرماه سال جاری خواهد بود. لذا بدینوسیله از کلیه پژوهشگران ، محققان ، اساتید ، دانشجویان ، صنعتگران ، کار آفرینان و صاحب نظران فرهیخته شاخه مهندسی مکانیک دعوت بعمل می آید تا با حضور فعال خویش بر غنای آن بیفزایند.

بدیهی است مساعدت و همت والای شرکت کنندگان محترم در ارسال جدیدترین دستاوردها و نو آوری های علمی – پژوهشی و فناورانه خود در قالب نگارش مقالات تخصصی و ارزنده و بر اساس مهلت مقرر ارسال آثار، مزید امتنان بوده و تاثیر به سزایی در نیل به اهداف و هر چه شایسته برگزار شدن این نشست خواهد داشت.

امید است این گردهمایی هدفمند بتواند گامی موثر و استوار در مسیر تداوم موفقیت های پیشین و تقویت و توسعه اهداف علمی و عملی چرخه صنعت و تولیدات کشور با وحدت جامعه علمی - دانشگاهی بردارد و به پیشرفت های قابل ملاحظه در عرصه های دانشگاه و صنعت در کشور عزیزمان ایران بینجامد.

پیشاپیش از زحمات بی شائبه و مساعدت بزرگوارانی که در حیطه های گوناگون نظیر گرد آوری و داوری مقالات ، برگزاری کارگاه های آموزشی ، برپایی نمایشگاه محصولات فنی، حامیان محترم همایش ، اطلاع رسانی و تبلیغات و ... ما را یاری می نمایند تا این رویداد ارزشمند ملی به ثمر بنشیند ، قدر دانی نموده و از درگاه ایزد یکتا برای همگان ، بهروزی و توفیق روز افزون مسئلت می نمایم.

 

                                                                                                                                                                        علیرضا خدایاری